Květen 2013

Určování vhodné doby k rituálu

15. května 2013 v 7:00 | Wolfík
Zdroj:TADY
Zdroj pro vás : Dreamwolf.blog.cz
Měsíční fáze-rituály se vždycky musí vykonávat v souladu měsíční fáze
Rituály, které souvisí s růstem, přibýváním, zvětšováním, apod. se vykonávají v době přibývajícího Měsíce, tedy ve fázi, která začíná Novoluním a končí Úplňkem.

Pokud se rituály spojují se změnšováním, hubnutím, ubýváním,ukončením apod. se vykonávají v době ubývajícího měsíce, tedy těsně po Úplňku po Novoluní. Toto období také využíváme k rituálům, kdy si chceme oddychnout od nemocí, zlozvyků, těžkostí, deprese, kletby, infekce,...

Novoluní a krátce před ním se nedoporučuje.

Správná doba - pro rituál se hodí nejlépe večer a časná noc. Slunce zapadlo a Měsíc putuje po nebi, lidé spí a je ticho. Denní hodina, měsíční fáze, den v týdnu, planeta, atd hrají důležitou roli při rituálu, ale nejdůležitější je koncentrace na cíl. Když člověk shromáždí energii, všechno nedůležité ustoupí do pozadí - protože nám jde o koncentraci.

Volba hodiny - Planeta řídí dny v týdne i hodina dne. K určení nejvhodnějších podmínek musíme vědět, které planety vládnou nad kterými hodinami. Nejlepší je ten, který řídí planeta, symbolizující co nejlépe cíl rituálu.

Ben Cristovao-bomby

14. května 2013 v 7:00
Čauko ! :)
Konečně jsem se zase dostala na blog..A začala jsem moji milovanou hudbou...
A teď se singlem od Bena bomby.. :)
Tato písnička je úžo ... :DDDRáda ji poslouchám...